Trasa rowerowa o przebiegu: Nowy Targ - Ludźmierz - Rogoźnik - Stare Bystre - Czarny Dunajec - Miętustwo - Stare Bystre - Rogoźnik - Ludźmierz - Nowy Targ
Opis trasy: Wyjeżdżamy z Nowego Targu w kierunku Ludźmierza (etap w przewadze umiarkowany). Przejeżdżamy koło Ludźmierza i podążamy za drogą w kierunku Czarnego Dunajca przejeżdżając przez Rogoźnik i Stare Bystre (etap o małym podjeździe). Po dojechaniu do Czarnego Dunajca na rozwidleniu skręcamy dwukrotnie w lewo i kierujemy się do Miętustwa (etap umiarkowany ze stromymi zjazdami). Po dojechaniu do Miętustwa skręcamy w lewo i jedziemy przez Stare Bystre i Rogoźnik do Nowego Targu.