Pliki \ Programy


Lp. Nazwa Pobrano Pobierz
1. My World GPS Tracker
My World GPS Tracker dająca możliwość śledzenia zmian lokalizacji użytkownika na którego telefonie została uruchomiona aplikacja. Do prawidłowego działania My World potrzebujemy telefonu z system Symbian z serii 3rd lub 5th, połączenie z internetem i odbiornik GPS.
1506
2. NEW Sports Tracker
NEW Sports Tracker to aplikacja przeznaczona dla telefonów komórkowych marki NOKIA z serii s60 3rd FP2 oraz s60 5th. Jest on doskonałym narzędziem dla osób aktywnie spędzających czas, a jednocześnie chcących rejestrować trasy terenowe, którymi się poruszają.
Zarejestrowaną trasę można wyeksportować od pliku ".gpx".
Istnieje również opcja eksportu do pliki ".kml", który możemy otworzyć w programie Google Earth.
Gotowe trasy w postaci plików ".gpx" można pobrać z naszej strony.
1436
3. Sports Tracker
Sports Tracker to aplikacja przeznaczona dla telefonów komórkowych marki NOKIA z serii s60 3rd. Jest on doskonałym narzędziem dla osób aktywnie spędzających czas, a jednocześnie chcących rejestrować trasy terenowe, którymi się poruszają.
Zarejestrowaną trasę można wyeksportować od pliku ".gpx" i zaimportować ją na stronę sportstracker.nokia.com, gdzie system pokarze nam trasę na mapie i poda wiele ciekawydh danych na jej temat. Istnieje również opcja eksportu do pliki ".kml", który możemy otworzyć w programie Google Earth.
Gotowe trasy w postaci plików ".gpx" można pobrać z naszej strony.
1486
4. J2me Map
Jest to odpowiednik programu Google Earth w wersji na komórkę. Używając odbiornika GPS i połączenia z internetem mamy możliwość zlokalizowania się w terenie i oglądnięcia zdjęć satelitarnych trerenu, na którym obecnie jesteśmy.
1450
5. Google Earth
Program Google Earth łączy siłę wyszukiwarki Google ze zdjęciami satelitarnymi, mapami, terenami i budynkami 3D, aby sprawić, że będziesz miał w małym palcu światowe informacje geograficzne.
To właśnie przy jego pomocy oglądniesz przebieg swojej trasy zapisanej programem "odGPS".
1456
6. odGPS
odGPS to aplikacja przeznaczona dla telefonów komórkowych obsługujących aplikacje działające na platformie JAVA. Jest on doskonałym narzędziem dla osób aktywnie spędzających czas, a jednocześnie chcących rejestrować trasy terenowe, którymi się poruszają.
Zarejestrowaną trasę można wyeksportować od pliku ".odg" i przesłać znajomemu. Istnieje również opcja eksportu do pliki ".kml", który możemy otworzyć w programie Google Earth.
Gotowe trasy w postaci plików ".odg" można pobrać z naszej strony. Należy je przesłać je do swojego telefonu, a następnie zaimportować z poziomu programu.
Do prawidłowego działania programu niezbędny jest telefon komówkowy z łączem Bluetooth i odbiornik GPS z łączem bluetooth.
Szczegółowy opis konfiguracji i użytkowana programu można znaleźć tutaj.
1452